FANDOM


LepiankaLogo

Oficjalne logo Lepianki

Witam w Lepiance!

Oficjalna strona Wiki, poświęcona Lepiance. Wersja Beta.


Czym jest Lepianka?

Lepianka to domek zrobiony ze słomy, patyków i śliny. Jednak nie zawsze, czasami jest to miejsce w małym lasku, bądź też na drzewie. Dla niektórych ludzi, zwanych Hołotą, Lepianka jest czymś więcej, niż tylko patykami i słomą, to ich duma, dom, schronienie! Hołota składa się przynajmniej z 3 członków (nie konicznie ludzi normalnych). Przebywają w swoich lepiankach przynajmniej raz w tygodniu, przez kilka godzin. Wykształcili oni umiejętność pisania (nie tylko wulgaryzmów) i liczenia, do 3. Potrafią także wytważać bronie jak i z nich kożystać. Polują na zwierzęta takie jak bażanty, zające, kormorany, wiewiórki, ślimaki, kaczki, itp. Niestety i tak nigdy nie potrafią niczego złapać, ale liczy się sam fakt, że jak idioci ganiali za jednym zającem, co sprawiło im tak dużo frajdy.


Na co najlepiej zapolowć tej wiosny

Sami oceńcie:

Zapoluj!


Hymn Lepianki

thumb|left|388px


A jaka jest twoja ulubiona broń?

Zagłosuj


Forum

Jak na razie to będzie nasze oficjalne forum:

Forum Lepianki


Ostatnie Wydarzenia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.